Svatba Péti a Mildy – TK Kněževes

Úžasná svatba! Péťa a Milda jsou dokonalý pár :-), je radost je pozorovat. A k nim patří i jejich úžasní přátelé a rodiny, které kolem sebe mají.
Svatba se konala v tenisovém klubu v Kněževsi, krásně vše na jednom místě, hezky pohodově, kytkami vyzdobeno od Kytkyzestatku.cz . Čekal nás pořádně horký den, což jsme pocítili už z rána a i v krásné zelené zahradě bylo parno. Ale i tak bylo venku lépe a proto Veronika Bečková líčila venku na vzduchu.
Nevěsta pro tento den jak malovaný zvolila bezvadné šaty, byly jako ranní vánek a když si je Péťa oblékla, tajil se dech i mně. Byla tolik okouzlující! Je krásná ve všech ohledech. A Milan to dobře ví a jak se mají rádi z nich jen září. Ale Milda je taky super! Hlavně smekám klobouk, že si focení užíval. To je pro mě jako dar. Děkuji, že jsem mohla poznat zase o trochu více Váš příběh. Jako vždy se potvrzuje, že skvělí lidé přitahují skvělé lidi. A vůbec se mi z Vaší svatby v noci nechtělo.
Péťo a Mildo, moc za Vás děkuji a přeji Vám do manželství tolik štěstí kolik spadlo dešťových kapiček a každý den minimálně také tolik důvodů ke společným úsměvům!

A ještě trochu pokochání z předsvatebního rande v Lánech…

Sdílet příběh

Chci také krásnou vzpomínku

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.