Svatba Karolíny a Ivana – Křivoklátské lesy

Další svatba, která byla prozářená. Prozářená tím, co vyzařovala nevěsta s ženichem a také jejich blízcí.
Tato svatba byla pro mě hodně výjimečná :-), je to totiž první svatba, kde jsem svatebnímu páru fotila i zásnuby, které proběhly na svatbě minulý rok… Bylo to jako z filmu a i když jsem o akci věděla, tak jsem se emocím neubránila :). No a zakládám si na tom, abych fotila životní příběhy štěstí, tak jsem skákala až do stropu, když jsem se já i moje tvorba páru líbila a já se mohla těšit na fotografování jejich svatby a tím na pokračování jejich příběhu.
Myslivecké svatby se mi opravdu líbí, zvlášť když nevěsta použila svoji zručnost a vytvořila skvělé nápisy i jmenovky no a abych nekřivdila ženichovi, tak i on tvořil a slavobrána se mu povedla :). Ale hlavní je jací jsou a jsem opravdu vděčná, že jste si mě pustili k sobě :). Jste úžasní a na předsvatební rande budu dlouho vzpomínat, stejně tak jako na svatbu :). Děkuji, že jsem mohla být u toho a přeji Vám do manželství spousty štěstí, smíchu a lásky!


Pokochejte se ukázkou z rande focení, které jsme měli opravdu různorodé, ale Kája a Ivan šli do všeho a tak jsou fotky boží! 🙂

Sdílet příběh

Chci také krásnou vzpomínku

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.